FIAT PANDA

Panda pre každého

Ešte viac zábavy

Užite si zábavu: nová Panda vám prináša technológiu rádia UConnect s Bluetooth, audio-streaming, so vstupmi USB, AUX a s hlasovým ovládaním. V novej Pande teda môžete počúvať hudbu a ovládať ďalšie funkcie vozidla jednoduchým dotykom alebo hlasovým príkazom.

Na celú šírku
Jednoducho technologická

Váš zoznam nahrávok, vaše obľúbené rádiostanice, kontakty, mapy, počasie alebo aplikácia Find Mi Car (Nájdi moje vozidlo): použite ktorúkoľvek aplikáciu, v Pande je priestor na ľahšie, zábavnejšie výlety a cesty.

Na celú šírku
Cestujte jednoducho so svojím smartfónom

Nová Panda je nabitá ďalšími technológiami: pomocou bezplatnej aplikácie Panda UConnect môžete ovládať hudbu zo svojho smartfónu, telefonovať alebo používať aplikácie eco:Drive alebo Find My Car. S novou Pandou bude každý výlet nezabudnuteľný.
                                   

Na celú šírku
Minimálna spotreba paliva, maximálna zábava

Vy zastavíte a motor sa vypne. Technológia Stop & Start* vozidla Panda je navrhnutá tak, aby znižovala spotrebu paliva spolu s indikátorom radenia (GSI), ktorý navrhuje, kedy preradiť prevodový stupeň.

Na celú šírku
Super Panda

Súčasťou štandardnej výbavy sú dva predné a dva hlavové airbagy a za príplatok možno získať ešte dva okenné airbagy. Všetky airbagy vozidla Panda sú navrhnuté tak, aby zaručili najvyššiu úroveň bezpečnosti pre všetkých cestujúcich. Predné opierky hlavy sú vybavené ochranou anti-whiplash s cieľom zabrániť poraneniu krčnej chrbtice pri náraze. Zadné sedadlá sú vybavené úchytkami detských sedačiek so systémom IsoFix, aby aj tí najmenší cestujúci zostali v bezpečí.

Na celú šírku
Robustná konštrukcia

V prípade zrážky Panda reaguje bezpečne a odolne: to je účel riadenej deformácie, vysokoodolnej oceľovej karosérie, ktorá sa deformuje iba v presne určených bodoch.

Na celú šírku
Nikdy nestrácajte stabilitu

Bezproblémové riadenie: vaša rodina je v maximálnom možnom bezpečí. S Pandou budete mať vďaka elektronickému systému riadenia stability (ESC), ktorý zahŕňa ABS, EDB, BAS a Hill Holder, dokonalú kontrolu pri núdzových manévroch alebo na šmykľavom povrchu.

Na celú šírku
Neexistuje žiadny kopec, ktorý by Panda nedokázala zvládnuť.

Rozbehnúť sa tak, ako si želáte, je s Pandou jednoduchšie aj v kopcoch vďaka asistentovi rozjazdu do kopca, ktorý vám zabráni, aby ste pri rozjazde cúvli s autom dozadu.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: