FIAT TALENTO

17 990 €
17 990 €
17 990 €

Talento pre prepravu nákladu. Úspech má mnoho podôb: odvezte ich všetky

 

DRŽIAK TABLETU

Držiak tabletu - sklápací na prístrojovom paneli. Iba pre rádia 1DIN. Pre verzie Combi, Van a Crew Cab.

Na celú šírku
ABS s EBD a HBA

Protiblokovací systém bŕzd integrovaný v brzdovom systéme vozidla zabraňuje šmyku bez ohľadu na povrch vozovky a vyvinutú brzdnú silu. Elektronické rozdeľovanie brzdnej sily EBD rozdeľuje brzdnú silu medzi prednú a zadnú nápravu pre dosiahnutie optimálnej účinnosti. Hydraulický brzdový asistent integrovaný v ABS analyzuje rýchlosť brzdenia a zvyšuje tlak v sústave v závislosti na tlaku vyvinutom na brzdový pedál.

Na celú šírku
TSA

Systém stability prívesu zaručuje stabilitu počas ťahania prívesu. Ak sa vozidlo dostane do šmyku, TSA automaticky reguluje výkon motora a brzdnú silu na jednotlivých kolesách.

Na celú šírku
Hill Holder

Automaticky udržuje zabrzdené vozidlo po dobu niekoľkých málo sekúnd bez nutnosti pôsobenia na brzdový pedál. Vďaka tomu Hill Holder uľahčuje rozjazd do kopca, čo je obzvlášť užitočné pri plnom zaťažení.

Na celú šírku
ESC

Systém elektronickej kontroly stability zasahuje v núdzových situáciách, napríklad pri náhlych vyhýbacích manévroch. Systém sleduje bočné zrýchlenie, rýchlosť, priľnavosť a uhol natočenia volantu. Na základe získaných údajov reguluje v prípade potreby krútiaci moment motora a brzdnú silu na jednotlivých kolesách s cieľom obnoviť stabilitu vozidla.

Na celú šírku
Traction+

Traction+ je inovatívny systém kontroly trakcie, ktorý pomáha zdolať ťažko zjazdné povrchy, napríklad pokryté snehom, ľadom, blatom alebo trávou. Proti pohonu všetkých kolies eliminuje zbytočne vysokú hmotnosť a tiež trecie straty v pohone. V prípade prekĺznutia jedného z kolies systém Traction+ prenesie krútiaci moment na koleso s lepšou priľnavosťou.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 
Cenník a katalóg: