JEEP RENEGADE

Nový Jeep® Renegade je SUV, ktoré uspokojí všetky vaše potreby. Neponúka žiadne zbytočnosti a okrem toho je jeho interiér prepracovaný tak, že s ním medzi ostatnými vyniknete. Súčasťou štandardnej výbavy sú vyspelé bezpečnostné systémy. Pod kapotou sa ukrývajú úplne nové zážihové a prepracované dieselové motory, s ktorými si užijete množstvo výkonu a zábavy, samozrejme bez kompromisov, pokiaľ ide o spoľahlivosť a bezpečnosť. Pripravte sa na parádnu jazdu!

ZÁBAVA A INFORMÁCIE NA PALUBE

Ako si najlepšie užijete cestu? S novým modelom Jeep® Renegade a službami infotelematického systému Uconnect LIVE sa môžete tešiť na skvelé zážitky, ktoré budete chcieť zdieľať so všetkými priateľmi. Hudba, zábava, sociálne siete, správy, mapy a mnoho iného. Zostaňte v spojení so svetom a buďte neustále v kontakte so svojimi priateľmi vďaka jednoduchému pripojeniu chytrého telefónu k systému Android Auto alebo Apple CarPlay*.

 

*Technológie Apple CarPlay™ a Android Auto™ nie sú na Slovensku podporované.

Na celú šírku
UCONNECT™ 8.4’’ NAV DAB RADIO

Infotelematický systém Uconnect™ 8,4" NAV DAB je vybavený 8,4" obrazovkou s vysokým rozlíšením, ktorá ponúka jednoduchý prístup k celému obsahu. Rozhranie Bluetooth® pre ovládanie v režime handsfree umožňuje telefonovať a počúvať, diktovať a odosielať textové správy bez toho, aby bola narušená pozornosť vodiča, ktorý vôbec nemusí pustiť ruky z volantu. S aplikáciou Siri® Eyes Free* môžete používať funkcie telefónu iPhone bez zníženia bezpečnosti jazdy.

ZADNÁ PARKOVACIA KAMERA PARKVIEW®

Zadná parkovacia kamera ParkView® zaisťuje na dotykovej obrazovke systému Uconnect™ farebne odlíšené zobrazenie priestoru za vozidlom.

7" TFT DISPLEJ VODIČA

Konfigurovateľný 7" digitálny displej na prístrojovom paneli je možné prispôsobiť pomocou osobných nastavení a grafických prvkov. Plnofarebná obrazovka zobrazuje podrobné navigačné pokyny (ak je navigácia súčasťou výbavy), informácie o médiách, ako napríklad názov skladby, interpret a stanica, ďalej aktuálne zaradený prevodový stupeň, štatistiky jazdy v teréne a ďalšie údaje.

Na celú šírku
JEEP® SKILLS
Na celú šírku
VYCHUTNAJTE SI JEDINEČNÝ ZVUK

S príplatkovým audiosystémom BeatsAudio™ Premium, ktorý bol expertmi vyladený tak, aby generoval čistý a mimoriadne kvalitný zvuk, zažijete vždy niečo neopakovateľné. Systém obsahuje deväť reproduktorov – dva 3,5" umiestnené v palubnej doske, dva 1" výškové v zadných dverách, štyri 6 × 9" v predných a zadných dverách a jeden 6,5" subwoofer – a 8kanálový digitálny zosilňovač s výkonom 560 W, ktorý generuje zvuk v štúdiovej kvalite.

Na celú šírku
SLUŽBY MOPAR® CONNECT

S balíčkom služieb Mopar® Connect, ktorý je dostupný po stiahnutí aplikácie Uconnect LIVE, získate prístup k vyhradenej asistenčnej službe*, vďaka ktorej získate pomoc v prípade ukradnutia vozidla, nehody alebo poruchy. Pomocou vzdialene ovládaných funkcií môžete okrem toho lokalizovať vozidlo, otvoriť alebo zavrieť dvere** alebo pohodlne skontrolovať hladinu paliva a tlak v pneumatikách pomocou svojho chytrého telefónu.

*Cena zahŕňa služby s trvaním 12 mesiacov.  
**Služba zamykania a odomykania dverí nie je dostupná pre vozidlá vybavené priestorovým alarmom.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ
VIAC NEŽ 60 DOSTUPNÝCH PRVKOV BEZPEČNOSTI

Nový Jeep® Renegade je po celej dĺžke okien vybavený prednými a zadnými hlavovými airbagmi, kolenným airbagom vodiča, bočnými airbagmi v operadlách predných sedadiel a pokročilými viacstupňovými airbagmi vodiča a spolujazdca.

Na celú šírku
ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK (TSR)

Úplne nová funkcia, ktorá vďaka vpredu umiestnenej kamere rozpoznáva dopravné značky a následne upozorní vodičam napríklad o rýchlostných obmedzeniach. Fungovanie tejto funkcie nevyžaduje mapy ani lokalizáciu GPS. Systém TSR je štandardnou súčasťou všetkých výbav modelu Renegade a vďaka nemu sa bezpečnosť dostáva o úroveň vyššie.

Na celú šírku

Jedinečný zážitok z jazdy môžete získať iba vtedy, keď sa za volantom budete cítiť bezpečne. Preto je nový Renegade navrhnutý s viac než 60 prvkami bezpečnosti vrátane systému varovania pred čelným nárazom Plus a systému sledovania jazdného pruhu LaneSense™ Plus. Tieto pokročilé asistenčné systémy fungujú spoľahlivo počas všetkých podmienok jazdy. Súčasťou sú dva úplne nové systémy: rozpoznávanie dopravných značiek a inteligentný rýchlostný asistent, obidva ako štandardná súčasť všetkých stupňov výbavy modelu Renegade.

Nový Jeep® Renegade bol ocenený prestížnymi 5 hviezdičkami v testoch Euro NCAP, a to aj po sprísnení limitov potrebných pre získanie 5hviezdičkového hodnotenia v oblasti ochrany dospelých, detí a chodcov. K udeleniu tohto ocenenia prispela inovačná architektúra „small wide 4x4“ a mnoho vylepšených bezpečnostných systémov dodávaných štandardne alebo za príplatok.

Na celú šírku
SYSTÉM VAROVANIA PRED NECHCENÝM OPUSTENÍM JAZDNÉHO PRUHU PLUS

Poloha vozidla v jazdnom pruhu je sledovaná kamerami, a keď z pruhu vozidlo neúmyselne vybočí, systém upozorní vodiča pomocou vizuálnych a zvukových výstrah. Okrem toho v prípade vyjdenia z jazdného pruhu systém proaktívne využíva elektronický posilňovač riadenia k zásahom do riadenia, vďaka čomu vodičovi pomáha s nápravou situácie a vrátením sa späť do jazdného pruhu.

SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA A DETEKCIE POHYBU ZA VOZIDLOM

Nepretržitým sledovaním priestoru medzi vaším vozidlom a inými vozidlami systém monitorovania mŕtveho uhla pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť. Keď dôjde k narušeniu priestoru v mŕtvom uhle, systém vás o tom informuje rozsvietením ikony v príslušnom bočnom spätnom zrkadle alebo zvukovým signálom.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Model Renegade môže byť vybavený adaptívnym tempomatom (ACC), ktorý výrazne zlepšuje funkčnosť a pohodlie štandardného tempomatu, a to najmä počas jazdy v hustej premávke. Systém používa radarový snímač zabudovaný v prednej časti vozidla, ktorý odhaľuje objekty v dráhe vozidla a automaticky upravuje bezpečný rozstup medzi nimi a vaším vozidlom.

SYSTÉM VAROVANIA PRED ČELNÝM NÁRAZOM PLUS

Tento inovačný systém vďaka radarovým a obrazovým snímačom odhaľuje či sa Renegade nepribližuje k inému vozidlu alebo veľkej prekážke v dráhe jeho jazdy. V prípade potreby systém varuje alebo pomáha vodičovi vyhnúť sa nehode či zmierniť jej následky tak, že generuje zvukovú alebo vizuálnu výstrahu, alebo aktivuje brzdy.

Na celú šírku
BEZPEČNOSŤ PRI PARKOVANÍ

Mysleli sme na vás aj v oblasti parkovania. Renegade sa dodáva s rôznymi príplatkovými funkciami, ktoré vám pomôžu dostať sa na parkovacie miesto alebo z neho vyjsť bezpečne a čo najjednoduchšie.

Na celú šírku
Názov sekcie: 
PRVKY ZVYŠUJÚCE KOMFORT VODIČA
Bezkľúčový vstup a štartovanie

Systém dokáže rozpoznať prítomnosť elektronického kľúča v blízkosti dverí a zadných výklopných dverí, a umožňuje tak odomykať a zamykať vozidlo bez nutnosti stlačenia tlačidla na tomto elektronickom kľúči. Rovnakým spôsobom tento systém umožňuje naštartovať vozidlo – jednoduchým stlačením štartovacieho tlačidla.

Dažďový snímač pre stierače čelného skla (príplatková výbava)

Búrkové mraky vás už nezastavia počas objavovania nových dobrodružstiev. Príplatkový dažďový snímač aktivuje stierače čelného skla vždy, keď začnú padať dažďové kvapky.

Elektrické otváranie a zatváranie predných a zadných okien jedným dotykom

Elektricky ovládané predné a zadné okná je možné jediným dotykom úplne otvoriť a zavrieť bez toho, aby ste museli držať stlačené tlačidlo.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: