JEEP RENEGADE

NOVÁ ÉRA MOBILITY JEEP®

Jeep® vstupuje do sveta elektrifikácie s novou technológiou 4xe, ktorá kombinuje pohon všetkých kolies s inovatívnym systémom elektrického pohonu. Nový spôsob, ako zažiť mobilitu, založený na ekosystéme služieb a riešení, ktoré sa vyvíjajú spolu s legendárnym svetom Jeep®.

 

NOVÝ 7" TFT DISPLEJ

Sledujte všetky jazdné parametre vrátane stavu batérie, dostupného výkonu a úrovne nabitia. Nový 7" TFT displej integruje všetky potrebné funkcie pre optimálne využitie technológie 4xe plug-in hybridu. Prispôsobte si používateľské rozhranie podľa svojich potrieb a majte všetko pod kontrolou vďaka ovládacím prvkom na volante.

Na celú šírku
8,4" displej Uconnect™ Navi

Nový Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid je vybavený navigačným informačno-zábavným systémom Uconnect™ štvrtej generácie s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením 8,4". Vďaka ovládaniu na volante, dotykovej obrazovke a hlasovým príkazom môžete komunikovať s vozidlom podľa vlastného výberu a zamerať svoju pozornosť výlučne na cestu.

eCoasting

Nabite si batériu počas jazdy vďaka inovatívnemu systému, ktorý využíva záporný krútiaci moment generovaný počas brzdenia.

SLUŽBY UCONNECT™

Zvýšte radosť z jazdy vo svojom plug-in hybride Jeep® 4xe ešte viac. Vďaka službám Uconnect™ zvládnete všetky aspekty vášho vozidla jednoducho, intuitívne a bezpečne. Okrem toho máte vďaka Uconnect™ prístup k partnerským ponukám a poisťovacím službám spojenými s telematickými údajmi vášho vozidla.

Na celú šírku
ZABUDOVANÁ VŠESTRANNÁ OCHRANA

Na každej ceste je upokojujúce sedieť za volantom Jeep®. Nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe je vybavený viac ako 60 bezpečnostnými a asistenčnými systémami. Interiér je chránený airbagmi s predným a zadným oknom po celej dĺžke, bočnými airbagmi integrovanými do predných sedadiel a pokročilými viacúrovňovými prednými airbagmi.

Na celú šírku
SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

Udržujte správnu rýchlosť na každej ceste. Nový systém rozpoznávania dopravných značiek je schopný čítať dopravné značky a vydať varovanie na informačnom displeji, ak vozidlo prekročí povolenú rýchlosť alebo systém zistí iné možné obmedzenia

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

Nový plug-in hybrid Jeep® Renegade 4xe opäť nastavuje nové štandardy. Viaceré systémy spolupracujú a navzájom komunikujú, aby poskytovali pokročilú ochranu, vďaka ktorej je jazda ešte príjemnejšia.

Na celú šírku
ASISTENT SLEDOVANIA MŔTVEHO UHLA A DETEKCIA ZADNÉHO BOČNÉHO POHYBU

Tieto senzorické systémy neustále monitorujú priestor medzi vami a inými vozidlami. Ak sa niečo zistí v bočnom alebo zadnom mŕtvom uhle, upozornia vás na to osvetlené symboly vo vonkajších zrkadlách a akustický signál.

VÝSTRAHA PRED VYBOČENÍM Z JAZDNÉHO PRUHU

Vďaka pokročilému systému Lane Departure Warning Plus a kamere sa monitoruje poloha vozidla v jazdnom pruhu. Systém vydá vizuálne varovanie, ak sa vozidlo neúmyselne priblíži k hraniciam jazdného pruhu. Okrem toho v prípade odchýlky jazdného pruhu systém proaktívne zasahuje do elektronického posilňovača riadenia, aby pomohol vodičovi pri iniciovaní nápravných opatrení a pri návrate do jazdného pruhu.

NÚDZOVÉ BRZDENIE

Automatický brzdový systém detekuje prekážky v počiatočnom štádiu, a to aj pri jazde po diaľnici. Vďaka novej prednej kamere s integrovaným radarom sa môžete vždy spoľahnúť na presné pochopenie situácie a nebezpečenstva.

DETEKCIA ÚNAVY VODIČA

Exkluzívne pre 4xe plug-in hybridné vozidlá Jeep®. Systém detekuje stupeň únavy vodiča. Ak sa zistí únava, zobrazí sa upozornenie, ktoré vyzve vodiča, aby si urobil prestávku. Okrem toho sa zobrazí zodpovedajúca ikona aj po odstránení správy na TFT. Tento symbol zmizne len vtedy, keď vodič zastaví, vypne vozidlo a odpočíva.

VAROVANIE PRED ČELNOU KOLÍZIOU PLUS

Jeep® Renegade 4xe plug-in hybrid je vybavený systémom varovania pred čelnou kolíziou. Radarové a video senzory zisťujú, či sa vozidlo príliš rýchlo blíži k inému vozidlu alebo k veľkej prekážke v jeho ceste a varujú vodiča alebo mu pomáhajú vyhnúť sa nehode.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: