JEEP WRANGLER

Štýlový a prepracovaný interiér v spojení s ikonickým dizajnom umožnili vznik atraktívneho vozidla, ktoré si poradí s každou cestnou aj terénnou výzvou. Prémiovej a ergonomicky premyslenej kabíne dominuje infotelematický systém Uconnect

Technológie 4xe na dosah ruky

Nová technológia modelu Wrangler 4xe zavádza úplne nové funkcie 4xe, akými sú stránky v infotainmente Uconnect™ zamerané na hybridné ústrojenstvo, nové jazdné informácie na prístrojovom paneli a špecifické služby Uconnect™ Services.

Na celú šírku
E-COASTING

Vďaka jedinečnému systému E-Coasting sa nový Jeep® Wrangler 4xe nabíja počas jazdy. Po aktivácii je táto technológia schopná využiť energiu produkovanú počas brzdenia, spomaľovania a plachtenia pre automatické nabíjanie batérie.

7" digitálny prístrojový panel

Prístrojový panel modelu Jeep® Wrangler 4xe využíva nový 7" TFT displej, ktorý je možné personalizovať viac než 100 rôznymi spôsobmi pre jednoduchší a intuitívnejší príjem informácií o rýchlosti, zostávajúcom dojazde, tlaku v pneumatikách a ďalších parametroch.

Na celú šírku
Služby Uconnect™ Services

Infotainment bol navrhnutý tak, aby bezproblémovo spolupracoval so službami Uconnect™ Services, ktoré vám umožnia komunikovať s vozidlom na diaľku prostredníctvom smartfónu alebo smart hodiniek s aplikáciou My Uconnect™.

Na celú šírku
MY eCHARGE

My eCharge je balík služieb, ktorý má uľahčiť všetko, čo súvisí s nabíjaním batérie. Služba My Easy Charge vám pomôže nájsť najbližšiu nabíjaciu stanicu a zobraziť špecifikáciu konektora, otváraciu dobu a dostupnosť. Môžete tiež pristupovať k platbám poplatkov za nabíjanie u verejných nabíjacích staníc a sledovať históriu nabíjania pomocou aplikácie My Uconnect™. Služby ,,My easyWallbox" a ,,My Connected Wallbox" vám potom umožnia komunikovať s vašou domácou nabíjacou stanicou cez aplikáciu My Uconnect™, vďaka čomu môžete na diaľku spravovať nabíjanie aj riadiť nabíjací výkon.

MY REMOTE

Vďaka aplikácii My Uconnect™ môžete na diaľku komunikovať so svojim modelom Wrangler 4xe. Služba ,,Nájsť nabíjaciu stanicu" vám pomôže nájsť najbližšie verejné nabíjacie stanice. Na diaľku môžete svoje vozidlo tiež zamknúť, odomknúť a zobraziť jeho polohu.

MY ASSISTANT

S balíčkom My Assistant máte k dispozícii špecializovanú asistenciu 24/7. Prostredníctvom mobilnej aplikácie My Uconnect™ môžete volať call centrum cestnej asistencie a kontaktovať zákaznícku podporu. Stlačením vyhradeného tlačidla môžete zo svojho Wrangleru 4xe volať medzinárodnú tiesňovú linku*.

V prípade poruchy systém automaticky poskytne operátorom polohu a VIN kód vozidla. Vďaka správam o stave vozidla môžete skontrolovať technický stav svojho vozidla.

*Tiesňové volanie nie je možné vykonávať z dotykovej obrazovky vozidla alebo z aplikácie

Prémiový audio systém Alpine®

Nový Jeep® Wrangler 4xe zvyšuje kvalitu zvuku prostredníctvom prémiového audio systému Alpine® . Ten je vybavený 12-kanálovým zosilňovačom s výkonom 552 W a deviatimi reproduktormi vrátane subwoofera. Ide o audio systém s veľmi vysokou kvalitou zvuku.

Na celú šírku
Pripravený na dobrodružstvo

Nový Jeep® Wrangler 4xe obsahuje viac ako 65 prvkov aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ktoré pomáhajú pri každodenných jazdách na ceste aj počas off-roadových dobrodružstiev.

Na celú šírku
SELEC-SPEED CONTROL

Kombinácia funkcií Hill-ascent Control pre výjazd strmých svahov a Hill-Descent Control pre zjazd strmých kopcov tvorí jednotný systém Selec-Speed Control. Tento bezpečnostný systém umožňuje vodičovi udržiavať konštantnú rýchlosť počas stúpania alebo klesania v strmých svahoch, v skalnatom a nerovnom teréne a všeobecne na off-roadových cestách vyžadujúcich nízku rýchlosť. Vďaka tejto funkcii môže ESC riadiť krútiaci moment motora a tlak v brzdovej sústave a zachovávať prednastavenú rýchlosť jazdy v teréne.

 

Fotografie sú len ilustračné a boli nasnímané vo vyhradenom priestore/trase.

Adaptívny tempomat

Nový Wrangler 4xe využíva adaptívny tempomat s funkciou zastavenia. Systém umožňuje nastaviť rýchlosť vozidla a súčasne udržiavať bezpečný odstup od vpredu idúcich vozidiel. Pokiaľ je zistené bezprostredné nebezpečenstvo, funkcia Full Stop vozidlo sama zastaví.

Prvky aktívnej bezpečnosti

Jeep® Wrangler 4xe dokáže vďaka rôznym senzorom a bezpečnostným systémom sledovať rýchlosť alebo vzdialenosť ostatných vozidiel, a to aj za nepriaznivých podmienok počasia.

Na celú šírku
Zadné parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera ParkView®

Pomocou senzorov v zadnom nárazníku dokáže nový Wrangler 4xe detekovať prekážky a vyhnúť sa tak potenciálne nebezpečným situáciám počas parkovania vďaka zvukovej výstrahe.

Zadná parkovacia kamera ParkView® zahŕňa aj dynamickú mriežku, ktorá sa na dotykovej obrazovke infotainmentu upravuje podľa uhla natočenia volantu. Na obrazovke tak môžete sledovať vozidlá a predmety, ktoré sa nachádzajú vo vašej dráhe. 

Monitoring mŕtveho uhla a detekcia kríženia dráhy za vozidlom

Na palube modelu Jeep® Wrangler 4xe môžete sledovať vzdialenosť v okolí vozidla, slepé miesta a ľahko zaparkovať aj v priestoroch, kde môžu mať iné vozidlá problém, a to vďaka systému sledovania mŕtvych uhlov a detekcii kríženia dráhy za vozidlom. Prvý zo systémov varuje vodiča pred vozidlami v slepých uhloch, a to pomocou výstražnej kontrolky a zvukového upozornenia. Druhý systém potom detekuje vozidlá a objekty počas parkovacích manévrov a upozorňuje na nich kontrolkou v spätnom zrkadle.

Varovanie pred čelným nárazom+

Nový Jeep® Wrangler 4xe detekuje veľké objekty a približujúce sa vozidlá pomocou radaru a video senzorov a upozorňuje na nich pomocou zvukovej a vizuálnej výstrahy, prípadne automatickým brzdením.

Automatické diaľkové svetlá

Full LED svetlomety nového modelu Wrangler 4xe odhaľujú prichádzajúce vozidlá a upravujú diaľkové svetlá tak, aby nedošlo k oslneniu ich vodičov.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: