JEEP WRANGLER

Štýlový a prepracovaný interiér v spojení s ikonickým dizajnom umožnili vznik atraktívneho vozidla, ktoré si poradí s každou cestnou aj terénnou výzvou. Prémiovej a ergonomicky premyslenej kabíne dominuje infotelematický systém Uconnect

NA VRCHOLOVEJ ÚROVNI

Rubicon je najschopnejší Jeep® Wrangler, aký bol kedy vyrobený. Príplatkové 32" pneumatiky, silnejšie nápravové rúry, posilnený brzdový systémy, pohon všetkých kolies, veľmi odolná oceľová ochrana podvozka a mnoho ďalších prvkov umožňuje vydať sa s týmto Wranglerom za hranice možností.

Na celú šírku
MOTORY

Jeep® Wrangler 2018 je jedným z vozidiel, ktoré ponúkajú najširšie možnosti kombinácie a prispôsobenia hnacieho ústrojenstva na svete. Využite túto možnosť a optimalizujte svoj Wrangler presne podľa vašich potrieb a vášní.

Na celú šírku
PREPLŇOVANÝ ZÁŽIHOVÝ MOTOR 2,0 L

Úplne nový preplňovaný radový štvorvalec s objemom 2,0 l poskytuje výkon 270 k a krútiaci moment 347 Nm pri 4100 ot./min. Je spojený s novou osemstupňovou automatickou prevodovkou. Tento štvorvalcový motor ponúka vyšší krútiaci moment než predchádzajúci šesťvalcový motor modelu Wrangler a aj väčšiu dynamiku, a súčasne znižuje spotrebu paliva a zvyšuje pohodlie jazdy v každej situácii. Štandardne je vybavený systémom Stop-Štart (ESS).

PREPLŇOVANÝ DIESELOVÝ MOTOR 2,2 L

Úplne nový preplňovaný radový štvorvalcový hliníkový motor s objemom 2,2 l poskytuje výkon 200 k a krútiaci moment 450 Nm pri 2000 ot./min. Je spojený s novou osemstupňovou automatickou prevodovkou. Tento motor disponuje turbodúchadlom s variabilnou geometriou lopatiek (VGT), ktoré zabezpečuje lepšiu akceleráciu a vďaka systému Common-Rail Multi-Jet druhej generácie poskytuje vždy maximálnu účinnosť.

BEZPEČNÝ A ROBUSTNÝ

Užite si bezpečnú jazdu vďaka premyslenému dizajnu spolu s pokročilými technológiami a bezpečnostnými prvkami. Príplatkové systémy, ako napríklad predný a zadný parkovací asistent ParkSense®, sledovanie mŕtveho uhla alebo detekcia pohybu za vozidlom, vám pomôžu vyhnúť sa všetkým nástrahám.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: