JEEP GRAND CHEROKEE

Predstavte si, že musíte prejsť cez najnáročnejší terén bez toho, aby ste obetovali pohodlie, štýl a vysokú úroveň. Vo vozidlách modelového ročníka 2018 to je možné vďaka novému modelu Jeep® Grand Cherokee s novými úrovňami exkluzivity a vyhotovenia.

TECHNOLÓGIA VÁS DOSTANE DO NOVEJ ÚROVNE
Na celú šírku
SYSTÉMY UCONNECT™

Tento voliteľný systém je vybavený 8,4-palcovým dotykovým displejom, rádioprijímačom AM/FM/HD Radio, prémiovou navigáciou, Siri, hlasovým ovládaním, funkciou Uconnect Access a ďalšími.

SYSTÉM UCONNECT™ 8.4

Tento voliteľný systém je vybavený 8,4-palcovým dotykovým displejom, ako aj ovládacími prvkami pre úplný prístup ku všetkým funkciám vrátane nastavenia klimatizácie a rádioprijímača. Pripojenie cez Bluetooth® umožňuje prehrávanie zvuku, využívanie hlasových povelov a ďalších.

SYSTÉM UCONNECT™ 5.0

Tento systém je vybavený 5-palcovým dotykovým displejom, AM/FM rádiom, prehrávaním zvuku cez Bluetooth®, hlasovým ovládaním, Hands-Free telefonovaním a hlasovým odpovedaním na textové správy.

PRÉMIOVÉ AUDIOSYSTÉMY

Dva voliteľné prémiové audiosystémy zdokonalia zmyslový zážitok: systém Alpine® s priestorovým zvukom a deviatimi reproduktormi a systém Harman Kardon® s viackanálovým spracovaním a 19 vysokovýkonnými reproduktormi so subwooferom a zosilňovačom s výkonom 825 W

Na celú šírku
7-PALCOVÝ KONFIGUROVATELNÝ PANEL

Konfigurovateľný 7-palcový informačný displej vodiča na prístrojovej doske je súčasťou štandardnej výbavy pre všetky modely. Umožňuje prispôsobiť osobné nastavenia a grafiku. Na plnofarebnom displeji sa zobrazujú informácie podrobného navigačného systému (ak je vo výbave), informácie o médiách, napríklad o skladbe, interpretovi a stanici, plnohodnotné ukazovatele, voliteľný systém regulácie trakcie Selec-Terrain®, voliteľný systém zavesenia kolies Quadra-Lift® a ďalšie.

TRAILHAWK®

Nový Grand Cherokee Trailhawk® je najschopnejšie SUV vo svojej triede, zabezpečuje správnu rovnováhu medzi dominanciou v teréne a prémiovými detailmi.. S pneumatickým odpružením Quadra-Lift®, systémom Selec-Speed® Control a pohonu všetkýcj kolies Quadra-Drive® II a uzávierkou samosvornému diferenciálu ELDS na zadnej náprave dominuje v teréne.

Na celú šírku
Antireflexný polep prednej kapoty

Matná čierna nálepka na kapote obmedzuje odraz slnečného žiarenia od kapoty modelu Grand Cherokee Trailhawk, aby vodič videl prekážky jasnejšie.

Svetlá výška v teréne

 Trailhawk má po úprave terénnych nastavení predný nájazdový uhol 25,7°, prejazdový uhol 22,8°, zadný nájazdový uhol 27,1° a svetlú výšku 27,4 cm.

Systém pohonu všetkých kolies Quadra-Drive

Quadra-Drive II je náš najdokonalejší systém pohonu 4x4. Je súčasťou štandardnej výbavy modelu Grand Cherokee Trailhawk a zaisťuje vynikajúce schopnosti za každého počasia. V prípade potreby prenesie až 100 % krútiaceho momentu motora na jediné koleso.

SCHOPNOSTI 4x4

Jeep® Grand Cherokee ponúka tri voliteľné systémy pohonu 4x4 v závislosti na stupni výbavy – Quadra-Trac II®, Quadra-Trac II® SRT a Quadra-Drive® II. Takže ak potrebujete jazdiť v nepriaznivom počasí alebo ste zanietený off-roader, Grand Cherokee to zvládne.

Na celú šírku
SYSTÉM REGULÁCIE TRAKCIE SELEC-TERRAIN®

Legendárne schopnosti značky Jeep® vylepšuje systém kontroly trakcie Selec-Terrain®. Ponúka päť režimov, s ktorými zvládnete takmer všetky podmienky vrátane snehu. Trakciu vylepšujú voliteľné systémy pohonu 4x4 Quadra-Trac® II alebo Quadra-drive® II 4WD. Voliteľné pneumatickéodpruženie Quadra-Lift® ponúka päť nastavení výšky pre optimálny jazdný výkon.

PNEUMATICKÉ ODPRUŽENIE QUADRA-LIFT®

Tento revolučný systém zabezpečuje dokonalú kontrolu podvozku. Dokáže zdvihnúť vozidlo do maximálnej svetlej výšky 274 mm, čo je o 66 mm viac, ako normálna svetlá výška počas jazdy. Môžete ju aj znížiť o 40 mm a tým uľahčiť nastupovaniu, vystupovaniu a nakladaniu. Systém vyrovnáva náklon vozidla v pozdĺžnom smere, na optimálne osvetlenie vozovky.

SYSTÉM QUADRA-DRIVE® II 4X4

Quadra-Drive® II poskytuje vynikajúce schopnosti vďaka elektronickej uzávierke diferenciálu ELSD, ktorá dokáže preniesť až 100% krútiaceho momentu na koleso (kolesá). To pomáha vodičovi dosiahnuť trakciu za každého počasia, či už na mokre alebo na suchu

SYSTÉMY POHONU QUADRA-TRAC® 4x4

Quadra-Trac II® ponúka kontrolu trakcie vo všetkých rýchlostiach, čo pomáha udržať jazdnú stopu. Pri preklze kolies, krútiaci moment sa presmeruje na nápravu s väčšou priľnavosťou. Redukcia potom pomáha prekonávať veľké nerovnosti a šplhať cez kamene.

VZNETOVÝ MOTOR 3,0 L V6 MULTIJET II

Dieselový preplňovaný motor 3.0 V6 prináša čistú technológiu pre nízke emisie CO2. Čistá a kultivovaná pohonná jednotka pomáha dosiahnuť optimálnu spotrebu paliva pri fascinujúcom výkone. V kombinácii s pokročilou osemstupňovou automatickou prevodovkou môže Jeep® Grand Cherokee ťahať príves až s hmotnosťou 3500 kg, čo znamená, že hravo odtiahnete všetky svoje veci kamkoľvek sa vám zachce.

REŽIM ECO

Režim Eco pomáha zlepšiť spotrebu paliva úpravou zmeny schémy radenia prevodovky, voľnobehu a interaktívnym vypínaním dodávky paliva pri spomaľovaní. V modeloch vybavených motorom V8 riadi režim Eco tiež funkciu deaktiváciu valcov Fuel Saver. Režim Eco sa automaticky zapne po naštartovaní motora. Pri vozidlách s pneumatickým odpružením Quadra-Lift  režim Eco zníži svetlú výšku vozidla po prekročení rýchlosti 88 km/h. Pri modelov s pohonom 4WD sa v režime 4H zmení pomer rozdelenia krútiaceho momentu medzi prednou a zadnou nápravou, čo pomáha ďalej znížiť spotrebu paliva.

Technológia Stop/Štart

Táto technológia je súčasťou motora Pentastar V6 s objemom 3,6 litra a vznetového motora s objemom 3,0 litra Multijet II. Po zastavení vozidla sa preruší dodávka paliva a motor sa vypne. Po uvoľnení brzdového pedála sa motor znova spustí.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: