JEEP COMPASS 4xe

Nový Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid sleduje cestu elektrifikácie bez kompromisu k svojej legendárnej povahe. Evolúcia kompaktného SUV značky Jeep® plynulo balansuje medzi nezameniteľnou dokonalosťou tradičného pohonu všetkých kolies a vysoko výkonným elektropohonom. Ponúka riešenia mobility, ktoré znížia emisie a zvýšia potešenie z jazdy.

HYBRIDNÝ VOLIČ

Nový volič hybridného režimu vám umožní prispôsobit si svoj zážitok z jazdy. Svoju jazdu v Jeep® Compass 4xe posuniete na novú úroven a to vdaka výberu medzi troma rôznymi režimami - Hybrid, Electric a e-Save.

Na celú šírku
8.4” OBRAZOVKA

8,4" obrazovka vám umožní prístup k informáciám o vašom Jeep® Compass 4xe. Vdaka aplikácii Uconnect Services budete môct pripojit svoje SUV k smartfónu. Pripojené k vášmu vozidlu, pripojené k vášmu svetu.

Na celú šírku
BeatsAudio

Jeep  Compass je vybavený šiestimi reproduktormi rozloženými po kabíne ktoré zaisťujú pôžitok z priestorového zvuku. Voliteľne dostupný systém BeatsAudio Premium II Audio System ponúka dokonca 9 reproduktorov s 12-kanálovým zosilňovačom a silným subwooferom.

Ovládanie na volante

Ovládajte všetko čo najjednoduchšie – zmeňte rozhlasovú stanicu, nastavte hlasitosť alebo vyberte skladbu, uskutočnite a prijímajte telefonické hovory a ďalšie. Hlasové ovládanie vás nechá riadiť vozidlo bez potreby dávať ruky prečo z volantu alebo spustiť oči z cesty.

Navigačný systém

Systém Uconnect 8.4" NAV ponúka štandardnú navigáciu vrátane 3D zobrazenia orientačných bodov, modelov miest a digitálneho terénu. Dotyková obrazovka podporuje multi-touch gestá ako približovanie a odďalovanie, posúvania a zväčšovania / zmenšovania dvomi prstami. Ďaľšími vlastnosťami sú vylepšná grafika či jednokrokový systém zadávania hlasových povelov.

7-PALCOVÝ PRÍSTROJOVÝ PANEL

V ponuke nového Jeepu® Compass je aj 7-palcový plnofarebný LED prístrojový panel. Konfigurovateľná funkcionalita umožňuje vodičovi prispôsobiť si zobrazované informácie na prístrojovom paneli. Displej je navrhnutý tak, aby vizuálne komunikoval informácie s použitím grafiky a textu, jednoducho a rýchlo. Pomocou tlačidiel na volante môže vodič upraviť obrazovku tak, aby ukazovala presne tie informácie, ktoré potrebuje. Systém je intuitívny a informácie môžu byť usporiadané rôznymi spôsobmi.

Na celú šírku
SKONŠTRUOVANÝ PRE OCHRANU

Úplne nový Jeep® Compass pokračuje v tradíci značky Jeep® v odolnosti. Viac než 70 bezpečnostných funkcií dostupných v tomto kompaktnom SUV je kombinovaných s najnovšími technológiami a moderným inžinierstvom. Jeep® Compass ochraňuje vás a vašich blízkych s vďaka tvrdenej ocele a ďalších pokrokových materiálov. Pasažieri sú ďalej chránení jedným z najsofistikovanejších systémov airbagov svojho druhu so šiestimi štandardnými airbagmi.

Na celú šírku
Systém upozornenia na opustenie jazdného pruhu (Lane Departure Warning Plus)

Tento štandardný bezpečnostný prvok sleduje vašu polohu vrámci jazdného pruhu. Ak zaznamená neúmyselné opustenie jazdného pruhu, upozorní vás a skoriguje riadenie vozidla naspäť do jazdného pruhu.

Systém varovania pred čelným nárazom (Forward Collision Warning)

Táto bezpečnostná funkcia je štandardnou výbavou modelu Jeep Compass. Vodiča upozorní v prípade hroziacej čelnej zrážke. Ak vodič nereaguje, systém automaticky aktivuje brzdy.

Monitorovanie mŕtveho uhla

Dostupná funkcia monitorovania mŕtvych uhlov upozorní vodiča výstražným svetlom a zvukom v prípade, že iné vozidlo vôjde do zóny vašich mŕtvých uhlov. Napomáha tak bezpečnosti každého na ceste.

Názov sekcie: 
INOVÁCIE
ZADNÁ CÚVACIA KAMERA PARKVIEW®

Zadná cúvacia kamera ParkView® prenáša obraz na displej navigácie keď zaradíte spiatočku. Môžete tak vidieť oblasť za vozidlom v celej šírke. Zároveň sa zobrazuje dynamická mriežka, ktorá pomôže vodičovi pri parkovaní na úzke miesta.

Na celú šírku
PARKSENSE® ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT

Vďaka tomuto inteligentnému systému, ktorý je k dispozícii v modeli Jeep® Compass parkovanie na malých miestach už nebude problém. Štyri senzory, ktoré sú integrované v zadnej strane vozidla, vysielajú ultrazvukové vlny, keď zaradíte spiatočku. V prípade, že sa vozidlo priblíži k prekážke, systém vyšle varovanie vodičovi.

DETEKCIA PREKÁŽOK PRI CÚVANÍ

Tento systém varuje vodiča pri vychádzaní z parkovacieho miesta a upozorní vás vizuálne aj zvukom v prípade, že vašu cestu križuje iné vozidlo. Táto bezpečnostná funkcia sa aktivuje vždy, keď zaradíte spiatočku.

V DOBRÝCH RUKÁCH

Či už je noc alebo deň, s úplne novým Jeepom Compass budete vždy v extrémnom bezpečí vďaka dostupným funkciám, ktoré zjednodušujú vaše cesty, vďaka čomu si ich užijete viac než kedykoľvek predtým.

Na celú šírku
Bezkľúčový prístup Enter-N-Go

S personalizovaným kľúčom vo vašom vrecku alebo kabelke sa váš Jeep Compass odomkne potiahnutím rukoväte predných dverí alebo otvorením batožinového priestoru. Ak chcete spustiť motor, jednoducho zošliapnite brzdový pedál a stlačte tlačidlo Štart/Stop.

Automatické svetlomety

Táto funkcia zaručuje zlepšenú viditeľnosť a väčšiu bezpečnosť pri slabom osvetlení. Predné svetlomety môžu byť nastavené tak, aby sa automaticky zapínali a vypínali v závislosti od svetelných podmienok.

Adaptívny tempomat

Pomáha udržať vzdialenosť od vozidla pred vami a pri určitých podmienkach môže vozidlo úplne zastaviť bez zásahu šoféra.

Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Jeep

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: