FIAT TIPO SEDAN

Tipo hatchback. Nečudujeme sa, že sa vám z neho nechce vystúpiť!

UConnect: praktický a užitočný pre vás, zábavný pre všetkých ostatných

Nastúpte do Fiatu Tipo Kombi a objavte rad technológií navrhnutých na potešenie z jazdy. So systémom UConnect so 7" dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE môžete pripojiť svoj telefón k Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a môžete si užiť hudbu podľa svojho výberu, hudbu z kanála Deezer, môžete počúvať správy z Reuters alebo si prečítať príspevky na Facebooku a Twitteri.

Na celú šírku
Kam vyrazíme, Tipo?

Ak si nie ste istí, ktorou cestou sa vydať, nechajte Fiat Tipo Kombi , aby vám podal pomocnú ruku: so systémom UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou, s navigáciou a so službami LIVE môžete využívať mapy TomTom 3D, aktivovať aktualizované správy z dopravy alebo si dať vypočítať najrýchlejšiu trasu do cieľa pomocou TomTom IQ Routes. To všetko jediným dotykom, tak ako na tablete.

Na celú šírku
Stačí málo, aby ste sa správali ekologicky

Je nielen atraktívne a pohodlné, ale aj ekologické: Fiat Tipo Kombi vám pomôže znížiť spotrebu paliva a emisie pomocou aplikácie eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na zmenu k lepšiemu. A ak zabudnete, kde ste zaparkovali, využite aplikáciu my:Car, ktorá vám pomôže nájsť vozidlo za niekoľko sekúnd.

Na celú šírku
Dve oči sa pozerajú vpred, jedno dozadu

Fiat Tipo Kombi parkuje s ľahkosťou vďaka zadnej cúvacej kamere integrovanej do systému UConnect. Nehovorili sme, že s Fiatom Tipo stačí málo, aby ste získali veľa?

Na celú šírku
Pokoj v duši

Jednoduchosť a pokoj: Fiat Tipo sedan je vybavený niekoľkými vysoko modernými bezpečnostnými systémami už v štandarde. Ide napríklad o 6 airbagov a systém ESC s funkciou Hill Holder, protiblokovacím systémom bŕzd ABS, elektronickým rozdeľovaním brzdnej sily EBDa o sledovanie tlaku v pneumatikách TPMS.

Na celú šírku
6 airbagov

Fiat Tipo sedan je vybavený 6 airbagmi (čelnými, bočnými a okennými), ktoré poskytujú najvyššiu ochranu.

Na celú šírku
ESC

Maximálna aktívna bezpečnosť a dokonalá kontrola v núdzových situáciách alebo na šmykľavom povrchu vďaka dômyselnému systému elektronickej kontroly stability ESC. Tento systém zahŕňa funkcie ASR/MSR, PBA, TSC, HSA, ERM a TCS.

Na celú šírku
Hill Holder.

Hill Holder pomáha pri rozjazde do kopca tým, že približne 2 sekundy udržiava tlak v brzdovej sústave. Odstraňuje tak potrebu použiť ručnú brzdu.

Na celú šírku
Podvozok

Vďaka rozsiahlemu použitiu vysokopevnostnej ocele (približne 80 %) a štrukturálnych lepidiel má Fiat Tipo sedan ľahkú a pevnú samonosnú karosériu. Výsledkom je nízka hmotnosť, prvotriedna jazdná dynamika a pôsobivá odolnosť v prípade nárazu.

Na celú šírku
McPherson

S nezávislým zavesením McPherson vpredu a vlečnou nápravou s torznou priečkou vzadu má Fiat Tipo sedan spoľahlivý, ľahký a výkonný systém zavesenia, ktorý pomocou tlmičov pruženia s premenlivou charakteristikou tlmenia znižuje nakláňanie karosérie počas zatáčania.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226