FIAT TIPO KOMBI

Tipo hatchback. Nečudujeme sa, že sa vám z neho nechce vystúpiť!

UConnect: praktický a užitočný pre vás, zábavný pre všetkých ostatných

Nastúpte do Fiatu Tipo  kombi a objavte rad technológií navrhnutých na potešenie z jazdy. So systémom UConnect so 7" dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE môžete pripojiť svoj telefón k Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a môžete si užiť hudbu podľa svojho výberu, hudbu z kanála Deezer, môžete počúvať správy z Reuters alebo si prečítať príspevky na Facebooku a Twitteri.

Na celú šírku
Kam vyrazíme, Tipo?

Ak si nie ste istí, ktorou cestou sa vydať, nechajte Fiat Tipo kombi, aby vám podal pomocnú ruku: so systémom UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou, s navigáciou a so službami LIVE môžete využívať mapy TomTom 3D, aktivovať aktualizované správy z dopravy alebo si dať vypočítať najrýchlejšiu trasu do cieľa pomocou TomTom IQ Routes. To všetko jediným dotykom, tak ako na tablete.

Na celú šírku
Stačí málo, aby ste sa správali ekologicky

Je nielen atraktívne a pohodlné, ale aj ekologické: Fiat Tipo kombi vám pomôže znížiť spotrebu paliva a emisie pomocou aplikácie eco:Drive, ktorá analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na zmenu k lepšiemu. A ak zabudnete, kde ste zaparkovali, využite aplikáciu my:Car, ktorá vám pomôže nájsť vozidlo za niekoľko sekúnd.

Na celú šírku
Dve oči sa pozerajú vpred, jedno dozadu

Fiat Tipo hkombi parkuje s ľahkosťou vďaka zadnej cúvacej kamere integrovanej do systému UConnect. Nehovorili sme, že s Fiatom Tipo stačí málo, aby ste získali veľa?

Na celú šírku
Pokoj v duši

Fiat Tipo kombi je vybavený niekoľkými vysoko modernými bezpečnostnými systémami už v štandarde. Ide napríklad o 6 airbagov, systém ESC s asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder, protiblokovací systém bŕzd ABS, elektronické rozdeľovanie brzdnej sily EBD a sledovanie tlaku v pneumatikách TPMS.

Na celú šírku
6 airbagov

Fiat Tipo kombi je vybavený 6 airbagmi (čelnými, bočnými a okennými), ktoré poskytujú cestujúcim najvyššiu ochranu.

Na celú šírku
ESC

Maximálna aktívna bezpečnosť a dokonalá kontrola v núdzových situáciách alebo na šmykľavom povrchu vďaka dômyselnému systému elektronickej kontroly stability ESC. Tento systém zahŕňa kontrolu preklzávania a kontrolu zníženia krútiaceho momentu motora (ASR/MSR), prediktívny brzdový asistent (PBA), kontrolu stability (TCS), Hill Holder (HSA), kontrolu proti prevráteniu (ERM) a systém kontroly trakcie (TCS).

Na celú šírku
Systém automatického núdzového brzdenia (AEB)

Tipo kombi je vybavený radarovým systémom automatického núdzového brzdenia (AEB), ktorý odhaľuje potenciálne riziko nehody a v závislosti od neho aktivuje brzdový systém.

Na celú šírku
Adaptívny tempomat (ACC)

Radar umiestnený v prednej časti modelu Tipo kombi detekuje vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu a v prípade potreby upraví rýchlosť, aby sa dodržal bezpečný odstup.

Na celú šírku
Obmedzovač rýchlosti

Nastavte najvyššiu rýchlosť, ktorou chcete cestovať, a vaš Tipo kombi ju bude udržiavať po celý čas až do cieľovej destinácie.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: