FIAT HYBRID LAUNCH EDITION

Ikona mestských vozidiel je teraz zelenšia

Nový Hybridný motor

Vďaka novej hybridnej technológií má Fiat 500 a 500C teraz až o 20%* nižšie emisie CO2. Je teda nielen ohľaduplnejší k životnému prostrediu, ale aj hospodárnejší pretože umožnuje znížiť spotrebu paliva. Stačí len sledovať dispelj vodiča na prístrojovej doske, ktorý ukazuje stav nabíjania batérie a užívať si ešte väčšie potešenie z jazdy.

Na celú šírku
Infotainment

BUĎTE NABITÍ

Vďaka praktickému a prehľadnému TFT displeju stačí vodičovi jediný pohľad na to, aby mal všetko pod kontrolou. Vrátane tak úrovne nabitia batérie hybridného motoru

Na celú šírku
Rozjazd do kopca? Žiadny problém!

Obávate sa rozjazdov do kopca? S Fiatom 500 už nemusíte! Vďaka funkcii Hill Holder, ktorá zabraňuje cúvnutiu vozidla pri rozjazde, sa v kopci rozbehnete úplne hladko.

Na celú šírku
Spievajte si v daždi aj v tme

Jazda v zlom počasí alebo po zotmení vás už nebude stresovať. Senzor dažďa samočinne spúšťa stierače s prvými kvapkami a senzor stmievania odhaľuje zmenu svetla a automaticky zapína svetlomety. A vy si môžete ďalej spievať.

Na celú šírku
Pomocníci pri neočakávanom brzdení

Auto, ktoré pred vami náhle zastaví? Zviera, ktoré nečakane vyskočí na cestu z lesa? Žiadny problém! 500 si poradí aj v situáciách, kedy potrebujete veľmi rýchlo zastaviť. Systém HBA (Hydraulic Brake Assistance) vyvinie v núdzovej situácii veľkú brzdnú silu a súčasne sa aktivuje funkcia automatického spustenia varovných svetiel.

Na celú šírku
INTERIÉR SEAQUAL TM

Špeciálna edícia 500 a 500C Hybrid Launch Edition ponúka vyoko kvalitný dizajnový prvok, ktorý naviac prispieva ku zníženiu ekologického znečistenia. Je vybavená seadlami, ktorých čalúnenie je vyrobené z vlákien SeaqualTM z recyklovaných palstov vylovených zo Stredozemného mora.

Na celú šírku
Bezpečnosť na 500%

Aj keď má Fiat 500 kompaktné rozmery, môžete sa na bezpečnosť vás, vašich priateľov aj rodiny vždy spoľahnúť. Vašu ochranu zabezpečuje 7 štandardne dodávaných airbagov (čelné vodiča a spolujazdca, bočné, okenné airbagy a kolenný airbag vodiča).

Na celú šírku
Všetko pod kontrolou

Užite si jazdu v 500 s maximálnym pokojom. Aj počas núdzových manévrov alebo jazdy na klzkom povrchu budete mať vždy všetko pod kontrolou. To všetko vďaka elektronickej kontrole stability ESC s ABS a asistentom rozjazdu do kopca Hill Holder.

Na celú šírku
Užite si cestu. Fiat 500 myslí na všetko ostatné.

Nastavte si na volante najvyššiu možnú rýchlosť jazdy, a to už na začiatku vašej cesty. Obmedzovač rýchlosti vás upozorní vždy, keď ju prekročíte.

Na celú šírku
Plynulá a pohodová jazda

Model 500 pridáva na zoznam výbavy (okrem POP) tiež tempomat: technológiu, ktorá vám umožní nastaviť a udržať požadovanú rýchlosť, kedykoľvek potrebujete. Pohodlne sa usaďte a sústreďte sa len na jazdu bez toho, aby ste museli neustále sledovať tachometer.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: