FIAT 500L

Nový dizajn na ešte dokonalejší vzhľad so všetkými kultovými prvkami rodiny 500

Najmodernejšia technológia ducha crossoveru

Kto povedal, že crossover neznamená moderné technológie? Nový 500L Cross je plný najmodernejších technológií, ako sú volič režimov s tromi režimami jazdy a UConnect so 7“ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením, so službami LIVE a vstupom USB, aby ste sa na ceste zase začali usmievať. Neváhajte, preskúmajte svet a podeľte sa o svoje zážitky.

Na celú šírku
Nové UConnect Radio so 7’’ dotykovou obrazovkou s HD rozlíšením a so službami LIVE

Rádio s novým 7" dotykovým displejom vám umožní vyberať zoznamy skladieb a obľúbené rozhlasové stanice a získať prístup ku všetkým ostatným funkciám palubného systému jednoduchým dotykom. A je tu aj vstup USB, pomocou ktorého môžete pripojiť kompatibilné externé zariadenie na prehrávanie skladieb a využívanie aplikácií. A pre tých najväčších fajnšmekrov je k dispozícii audiosystém Beats. Vezmite si so sebou hudbu, nech už idete kamkoľvek.

Na celú šírku
Inteligentná parkovacia kamera

Každé dobrodružstvo vás privedie na náročné cesty, ale niektoré sú naozaj príliš náročné. Takže všetko, čo môžete urobiť, je zacúvať a ísť opačným smerom. Žiadne obavy: Hneď ako zaradíte spiatočnú rýchlosť, zapne sa zadná kamera a na displeji vášho nového 500L Cross sa objaví jasný, ostrý obraz toho, čo je za vami. Vďaka dynamickej sieti je navyše manévrovanie jednoduché a už vás nebudú strašiť žiadne škrabance.

Choďte svojou vlastnou cestou

Nový volič režimov, umiestnený v strede konzoly, vám dáva na výber tri režimy jazdy (Normal, Traction+ a Gravity Control), takže môžete upraviť reakcie svojho automobilu podľa typu cesty pred sebou. A počas celej cesty vo svojom 500L Cross nebudete pociťovať námahu.

Maximálna úroveň pasívnej bezpečnosti

Nikto sa nepostará o vašu rodinu tak ako rodina vozidiel 500L. Preto 500L ponúka 6 airbagov už v štandardnej výbave s možnosťou doplnenia kolenného airbagu vodiča.

Na celú šírku
Nebudeme brzdiť vaše nadšenie

Vychutnajte si pokoj, ktorý pochádza z bezpečnej jazdy so systémom autonómneho núdzového brzdenia. Radarový snímač v prednom nárazníku detekuje pri rýchlostiach do 30 km/h vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu alebo prekážok a v prípade potreby aktivuje systém AEB, aby zabránil kolízii alebo ju zmiernil.

Na celú šírku
Absolútna stabilita

Jazdite pokojne: O bezpečnosť vás a vašej rodiny sa stará aj elektronická kontrola stability, a to hlavne v núdzových situáciách a na šmykľavom povrchu. Systém zahŕňa ASR a MSR, asistenta rozjazdu do kopca Hill Holder, ABS, ERM a DST.

Na celú šírku
Máte kopec, na ktorý musíte vyjsť?

Rozbehnúť sa do kopca je s 500L úplne jednoduché. Asistent pri rozjazde do kopca Hill Holder totiž približne 2 sekundy udržiava tlak v brzdovej sústave, aby zabránil cúvnutiu dozadu, keď púšťate spojku. Nemusíte preto použiť ani ručnú brzdu.

Na celú šírku
Exteriér: 
Interiér: 
Značka: 

Fiat

Ing. Ján Altperger  
032 285 11 27, 0918 779 226   
jaltperger@eurotip.sk   

Tel. číslo: 
032 285 11 27, 0918 779 226
Cenník a katalóg: